Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

S/n
Struktur bölməsinin, vəzifəsinin adı
Şəxsin soyadı, adı, atasının adı
İş telefonu (023)
RƏHBƏRLİK
1.     
İcra hakimiyyətinin başçısı
Rzayev Elnur Şahbaz oğlu
325-53-00
2.     
Başçının birinci müavini
Oruclu Anar Absətdər oğlu
325-53-34
3.     
Başçının müavini - Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri
Osmanov Bəxtiyar Adil oğlu
325-53-44
4.     
Başçının müavini - İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri
Nürəddinova Günel Vaqif qızı
325-53-36
5.     
Sektor müdiri – baş mühasib
Məmmədova Şamama Ələmməd qızı 
325-38-39
6.     
Başçının köməkçisi
Məmmədzadə Turan Sultan oğlu
325-53-00
7.     
Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi
Alxaslı Əlibala Cahanqir oğlu
325-07-48
8.     
Aparıcı məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu
Laçınov Tehran Bəhrəm oğlu
325-07-48
9.     
Baş mütəxəssis
Yahyayeva Nailə Müslüm qızı
325-35-04
 
İNFORMASİYA TƏMİNATI VƏ TƏHLİL SEKTORU
10.  
Sektor müdiri
Əliyev İsmayıl Rüstəm oğlu
325-12-39
11.  
Aparıcı məsləhətçi
Mirzəyev Rüfəddin Cavanşir oğlu
325-12-39
ƏRAZİ İDARƏETMƏ VƏ YERLİ ÖZÜNÜİDARƏETMƏ ORQANLARI İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ
12.  
Şöbə müdiri
Şahbazov Fuad Nəzər oğlu
325-32-22
13.  
Baş məsləhətçi
Vakant
325-32-63
14.  
Baş məsləhətçi
Abasov Murad Əlislam
325-32-63
15.  
Böyük məsləhətçi
Novruzov Vüqar İsrafil oğlu
325-32-63
HÜQUQ ŞÖBƏSİ
16.  
Şöbə müdiri
Vəlibəyov Nazir Mehyəddin oğlu
325-35-91
17.  
Məsləhətçi
Mövlanov Akif Mövlüd oğlu
325-62-73
İCTİMAİ-SİYASİ VƏ HUMANİTAR MƏSƏLƏLƏR ŞÖBƏSİ
18.  
Şöbə müdirinin müavini - dini qurumlarla işin təşkilatçısı
Musayev Ceyhun Şamil oğlu
325-53-35
19.  
Baş məsləhətçi
Məsimova Yaqut Şıxnəbi qızı
325-38-66
20.  
Baş məsləhətçi
Vakant
325-39-74
21.  
Baş məsləhətçi
Qaflanov Ramiz Paşa oğlu
325-39-74
SOSİAL-İQTİSADİ İNKİŞAFIN TƏHLİLİ VƏ PROQNOZLAŞDIRILMASI ŞÖBƏSİ 
22.  
Şöbə müdirinin müavini
Vakant
325-55-45
23.  
Baş məsləhətçi
Əliheydərov Yaşar Əliheydər oğlu
325-39-76
24.  
Baş məsləhətçi
Rzayev Miraraz  Yaşar oğlu
325-39-76
25.  
Baş məsləhətçi
Pənahov Salmanşah Aslan oğlu
325-39-76
26.  
Aparıcı məsləhətçi
Vakant
325-39-76
VƏTƏN MÜHARİBƏSİ İŞTİRAKÇILARI VƏ ŞƏHİD AİLƏLƏRİ İLƏ İŞIN TƏŞKİLİ ŞÖBƏSİ
27.  
Şöbə müdiri
Fərzəliyev Vüqar Yadigar oğlu
325-39-74
28.  
Böyük məsləhətçi
Arzumanov Cavid Seyfətdin oğlu
325-39-74
MEMARLIQ VƏ TİKİNTİ ŞÖBƏSİ
29.
Şöbə müdiri – baş memar
Gəncəliyev Kamil Əzizulla oğlu
325-12-28
30.
Böyük məsləhətçi (mühəndis)
Nurəhmədov Rauf Naib oğlu
325-33-59
31.
Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)
Nağıyev Vüqar Rizvan oğlu
325-33-59
SƏNƏDLƏRLƏ VƏ VƏTƏNDAŞLARIN  MÜRACİƏTLƏRİ İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ
32.
Şöbə müdiri
Əmircanov Pərviz Ramiz oğlu
325-32-26
33.
Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)
Quliyeva Sevil Fikrət qızı
325-35-04
34.
Məsləhətçi
Bədəlov Oktay Bədəl oğlu
325-35-04
35.
Məsləhətçi
Ruhullayeva Mətanət Namiq qızı
325-35-04
XİDMƏT HEYƏTİ
36.
Baş mütəxəssis – sürücü
Musayev Anar Sabir oğlu
 
37.
Baş mütəxəssis – sürücü
Musayev Ramil Nəbi oğlu
 
38.
Baş mütəxəssis – sürücü
Bağırov Abdul Məhərrəm oğlu
 
39.
Baş mütəxəssis – sürücü
Hacıyev Vüqar Habil oğlu
 
40.
Baş mütəxəssis – komendant
Orucov Valeh Fəxrəddin oğlu
 
41.
Xadimə
Manafova Tənzilə Mollağa qızı
 
42.
Xadimə
Əliyarova Reyhan Əmiraslan qızı
 
43.
Xadimə
Fərhadova Əntiqə Siracəddin qızı
 

 

Keçidlər