Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəliklər

S/s
Nümayəndəliyin adı
Nümayəndə
       1.
   Xaçmaz şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Ağayev Emin Nazim oğlu
      2.
   Xudat şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Əliyev Budaq Çaylar oğlu
      3.
   İstisu inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Quliyev Ələkbər Zahid oğlu
      4.
   Yeni Həyat inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Rüstəmov Rüstəm Nəcəf oğlu
      5.
   Nabran inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
İskəndərova Nəzakət Ziyadxan qızı
      6.
   Qalağan inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Nəsirov Xalid Qeysər oğlu
      7.
   Çarxı inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
İsrafilov Rəhman Gülağa oğlu
       8.
   Hülövlü inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Babayev Fərman Qəzənfər oğlu
      9.
   Aşağı Zeyid inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Məmmədov Cavidan Əliqulu oğlu
    10.
   Yergüc inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Quliyev Ceyhun Cəmil oğlu
    11.
   Hacıəlibəy inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Məmmədov Məhəmməd Yusif oğlu
    12.
   Qaraçı inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Abdullayev Elçin Ənvər oğlu
    13.
   Niyazoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Əhmədov Oktay Seyidbala oğlu
    14.
   Qımılqışlaq inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Orucov Faiq İzətulla oğlu
    15.
   Müşkür inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Bədəlov Polad Mirzəağa oğlu
    16.
   Əhmədoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Abbasov Mehman Abbasəli oğlu
    17.
   Nərəcan inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Şərifov Zaur Nizami oğlu
    18.
   Çaykənarı inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Eyyubov Rasim Əsədulla oğlu
    19.
   Uzunoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Vakant
    20.
   Qusarçay inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Hacıyev Nahid Cəfər oğlu
    21.
   Çinartala inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Ağayev Anar Nazim oğlu
    22.
   Dədəli inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Qasımov Rasim Rəhim oğlu
    23.
   Pirquluoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Qədirov Qürbət Tofik oğlu
    24.
   Susayqışlaq inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Məmmədov Ruslan Mikayıl oğlu
    25.
   Ləcət inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Allahverdiyev Eldar Carulla oğlu
    26.
   Seyidlikəndyeri inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Balabəyov Teyyub Balabəy oğlu
    27.
  Yalama inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Sərdarov Rüfət Vaqif oğlu
    28.
   Köhnə Xudat inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Hacıbalayev Rəşad Eyvaz oğlu

 

Keçidlər