Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəliklər

S/s
Nümayəndəliyin adı
Nümayəndə
İş telefon №
(023)
      1.
   Xaçmaz şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Ağayev Emin Nazim oğlu
32-5-26-18
      2.
   Xudat şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Əliyev Budaq Çaylar oğlu
32-3-21-67
      3.
   İstisu inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Quliyev Ələkbər Zahid oğlu
32-2-33-31
      4.
   Yeni Həyat inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Rüstəmov Rüstəm Nəcəf oğlu
32-27-3-71
      5.
   Nabran inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
İskəndərova Nəzakət Ziyadxan qızı
32-25-5-31
      6.
   Qalağan inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Nəsirov Xalid Qeysər oğlu
32-66-2-41
      7.
   Çarxı inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
İsrafilov Rəhman Gülağa oğlu
32-66-2-96
      8.
   Hülövlü inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Babayev Fərman Qəzənfər oğlu
32-65-2-32
      9.
   Aşağı Zeyid inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Məmmədov Cavidan Əliqulu oğlu
32-61-2-48
    10.
   Yergüc inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Vakant
32-74-4-18
    11.
   Hacıəlibəy inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Məmmədov Məhəmməd Yusif oğlu
32-77-4-82
    12.
   Qaraçı inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Abdullayev Elçin Ənvər oğlu
32-5-08-22
    13.
   Niyazoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Əhmədov Oktay Seyidbala oğlu
32-72-5-10
    14.
   Qımılqışlaq inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Orucov Faiq İzətulla oğlu
32-71-2-67
    15.
   Müşkür inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Bədəlov Polad Mirzəağa oğlu
 
    16.
   Əhmədoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Abbasov Mehman Abbasəli oğlu
 
    17.
   Nərəcan inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Şərifov Zaur Nizami oğlu
32-67-2-85
    18.
   Çaykənarı inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Eyyubov Rasim Əsədulla oğlu
32-62-3-45
    19.
   Uzunoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Quliyev Ceyhun Cəmil oğlu
32-63-2-13
    20.
   Qusarçay inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Hacıyev Nahid Cəfər oğlu
32-27-3-82
    21.
   Çinartala inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Ağayev Anar Nazim oğlu
32-27-4-40
    22.
   Dədəli inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Qasımov Rasim Rəhim oğlu
32-24-2-35
    23.
   Pirquluoba inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Qədirov Qürbət Tofik oğlu
32-24-7-66
    24.
   Susayqışlaq inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Məmmədov Ruslan Mikayıl oğlu
32-32-3-64
    25.
   Ləcət inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Allahverdiyev Eldar Cərulla oğlu
32-2-93-48
    26.
   Seyidlikəndyeri inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Balabəyov Teyyub Balabəy oğlu
 
    27.
  Yalama inzibati ərazi dairəsi üzrə
nümayəndəlik
Sərdarov Rüfət Vaqif oğlu
32-2-36-41
    28.
   Köhnə Xudat inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik
Hacıbalayev Rəşad Eyvaz oğlu
32-26-3-90

 

Keçidlər